Parę słów o Biurze Rachunkowym TOPECO

1994 to rok, w którym powstało Biuro Rachunkowe "TOPECO".

Pracownicy posiadają wyższe wykształcenie ekonomiczne o specjalności rachunkowość.   Na przestrzeni lat zdobywaliśmy  kolejne doświadczenia z zakresu usług księgowych, przy prowadzeniu ksiąg handlowych, ksiąg przychodów i rozchodów, ryczałtów. Sporządzaliśmy wnioski kredytowe braliśmy udział w przygotowywaniu wniosków o pozyskanie funduszy unijnych, przeprowadzaliśmy   likwidacje   firm.       

Na bieżąco śledzimy zmiany w zakresie prawa podatkowego oraz ubezpieczeń społecznych.

Posiadam świadectwo kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów, które to świadectwo upoważnia do prowadzenia firmy - Biuro Rachunkowe.

Nasz numer to:  10978/98

Wspópracujemy w sprawach gospodarczych z Kancelarią Prawniczą "AD REM" s.c. Sieczko K. Wiśniewski Wł. 87-100 Toruń, Rynek Nowomiejski 3 Tel. 56 622 73 41

Nasza praca to nie tylko kompleksowe usługi księgowe, ale również  sprawy kadrowe pracowników u naszych klientów.  I tak teczki osobowe, karty urlopowe, godziny pracy pracownika, bezpieczeństwo pracodawcy, organizacja dokumentacji.

Misja TOPECO

Dążymy do ciągłej perfekcji uczestnicząc w licznych szkoleniach dla księgowych, śledzimy przepisy tak aby jak najlepiej wykonywać swoją pracę.

Nasza Filozofia

Służyć pomocą naszym klientom jak najlepiej, zapewnić bezpieczeństwo naszym doświadczeniem oraz służyć radami.

Strategia

Dostosowujemy się indywidualnie do potrzeb naszych klientów. Staramy się podchodzić do naszego klienta z pełną rzetelnością do powierzonych nam zadań.

PROSTE KROKI . SZYBKIE WYNIKI

Każdy klient jest dla nas ważny!

 

Kontakt

Biuro Rachunkowe TOPECO

Mirosław Koźlikowski

ul. Wschodnia 41A

 

tel: 56 659 01 88

e-mail: szef@topeco.com.pl

Biuro Rachunkowe TOPECO. Wszelkie Prawa Zastrzeżone/All Rights Reserved 2017

Search